Nieruchomości w Polsce

Pośrednictwo Handlowe

CARALIS CONSULTING jest firmą specjalizującą się w pośrednictwie na rynku nieruchomości komercyjnych i inwestycyjnych na terenie Polski oraz związanym z tym consultingiem. Firma rozwija także współpracę z partnerami w innych krajach Europejskich w celu wspólnego zaoferowania swych usług zarówno podmiotom polskim planującym zakup nieruchomości zagranicą jak podmiotom zagranicznym inwestującym w Polsce.

Drugim, równoległym obszarem działalności firmy są usługi Business-to-Business w zakresie krajowego i międzynarodowego pośrednictwa handlowego (kojarzenia stron umów handlowych i projektów inwestycyjnych, poszukiwania odbiorców, dostawców czy rynków zbytu) oraz związanego z tym doradztwa biznesowego. Współpracujemy z inwestorami, producentami, firmami handlowymi oraz usługowymi.

Naszym celem jest zapewnienie Klientom maksymalnego bezpieczeństwa transakcji oraz uzyskania najwyższych możliwych rentowności przedsięwzięć gospodarczych i projektów inwestycyjnych.

Zapewniamy obsługę podmiotom gospodarczym tak z Polski jak i podmiotom zagranicznym.

W Polsce w zakresie obsługi rynku nieruchomości współpracujemy z zaufanymi partnerami-specjalistami w swoich dziedzinach, co zapewnia nam szybki dostęp do informacji, szerokiej bazy ofert, potencjalnych źródeł finansowania, a także pozwala zaoferować wspólnie na życzenie Klienta kompleksową obsługę (administracyjną, prawną i rachunkowo-podatkową czy wykonawczą) w ramach planowanej lub realizowanej inwestycji.

CARALIS CONSULTING jest członkiem Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości i działa zgodnie z jej standardami oraz standardami Europejskiej Rady Nieruchomości CEPI. Posiadamy licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami PFRN.

Cały czas doskonalimy też nasze umiejętności uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach dot. rynku nieruchomości.

Rozmawiamy w języku Polskim, Angielskim oraz Włoskim.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o wejście na odpowiednią zakładkę „Consulting i Pośrednictwo Handlowe”, „Obsługa Rynku Nieruchomości” lub też na zakładkę „Kontakt” i wypełnienie tam formularza kontaktowego.

Zapraszamy Państwa do współpracy!

 

 

 

Początek strony